Yandex.Turbo (7.x-2.0) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Summary
ku: کورتە

en: Order
ku: ڕیز

en: Date created
ku: بەرواری درووستکردن

en: Date changed
ku: ڕێکەوت گۆڕا
