Yandex.Turbo (7.x-2.0) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Summary
lt: Įžanga

en: Display
lt: Rodymas

en: Order
lt: Tvarka

en: Date created
lt: Sukūrimo data

en: Sticky
lt: Prikabintas viršuje

en: Date changed
lt: Data pasikeitė
