Yandex.Turbo (7.x-2.0) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Summary
os: Иумиагæй
