Yandex.Turbo (7.x-2.0) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Order
pl: Kolejność

en: Date created
pl: Data utworzenia

en: Sticky
pl: Przyklejony

en: Order by
pl: Porządkuj według

en: RSS description
pl: Opis dla kanału RSS

en: Date changed
pl: Data modyfikacji
