Yandex.Turbo (7.x-2.0) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Title
pt: Título

en: Body
pt: Corpo

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Summary
pt: Resumo

en: Display
pt: Mostrar

en: Order
pt: Ordem

en: Date created
pt: Data de criação

en: Sticky
pt: Em destaque

en: Order by
pt: Ordenar por

en: RSS description
pt: Descrição RSS

en: Date changed
pt: Data da alteração
