Yandex.Turbo (7.x-2.0) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Display
sk: Zobraziť

en: Order
sk: Poradie

en: Date created
sk: Dátum vytvorenia

en: Sticky
sk: Prilepený v zozname

en: RSS description
sk: Popis RSS

en: Date changed
sk: Dátum zmenený
