Yandex.Turbo (7.x-2.0) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Summary
tr: Özet

en: Display
tr: Gösterim

en: Order
tr: Sıralama

en: Date created
tr: Oluşturulma tarihi

en: Sticky
tr: Kalıcı

en: RSS Title
tr: RSS Başlığı

en: RSS description
tr: RSS açıklaması

en: Date changed
tr: Değiştirilme tarihi
