Yandex.Turbo (7.x-2.0) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Summary
uk: Резюме

en: Display
uk: Показ

en: Order
uk: Послідовність

en: Date created
uk: Дата створення

en: Sticky
uk: Прикріплені

en: Yandex
uk: Яндекс

en: Order by
uk: Впорядкувати за

en: RSS description
uk: Опис RSS

en: Date changed
uk: Дата зміни
