Yandex.Turbo (7.x-3.0) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Summary
az: Xülasə

en: Display
az: Monitor

en: Date created
az: Yaradılma tarixi

en: Sticky
az: Yapışqan

en: RSS description
az: RSS təsviri

en: Date changed
az: Tarix dəyişdirildi
