Yandex.Turbo (7.x-3.0) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Display
cy: Dangos

en: Order
cy: Trefn

en: Date created
cy: Dyddiad crëwyd

en: Sticky
cy: Gludiog

en: RSS description
cy: Disgrifiad RSS

en: Date changed
cy: Dyddiad newidwyd
