Yandex.Turbo (7.x-3.0) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Summary
el: Περίληψη

en: Display
el: Εμφάνιση

en: Order
el: Σειρά

en: Date created
el: Ημερομηνία δημιουργίας

en: Sticky
el: Καρφιτσωμένο

en: Order by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Date changed
el: Ημερομηνία τροποποίησης
