Yandex.Turbo (7.x-3.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Display
gu: પ્રદર્શન
