Yandex.Turbo (7.x-3.0) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Summary
he: תקציר

en: Display
he: תצוגה

en: Order
he: סידור

en: Date created
he: נוצר בתאריך

en: Sticky
he: דביק

en: RSS description
he: תיאור RSS

en: Date changed
he: התאריך השתנה
