Yandex.Turbo (7.x-3.0) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Summary
hi: सारांश

en: Display
hi: प्रदर्शन

en: Order
hi: क्रम

en: Date created
hi: निर्माण की तिथि

en: Sticky
hi: मुख्य
