Yandex.Turbo (7.x-3.0) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Summary
hy: Ամփոփում

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Date created
hy: Ամսաթիվը ստեղծված է

en: Date changed
hy: Ամսաթիվը փոփոխված է
