Yandex.Turbo (7.x-3.0) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Summary
ru: Сводка

en: Display
ru: Отображение

en: Order
ru: Порядок

en: Date created
ru: Дата создания

en: Sticky
ru: Прикреплено

en: Order by
ru: Сортировка по

en: RSS description
ru: Описание RSS

en: Date changed
ru: Дата изменения
