Yandex.Turbo (7.x-4.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Summary
bn: সারসংক্ষেপ

en: Order
bn: ক্রম
