Yandex.Turbo (7.x-4.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Display
bs: Prikaz

en: Order
bs: Poredak
