Yandex.Turbo (7.x-4.0) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Yes
ca: Sí

en: Summary
ca: Resum

en: Display
ca: Visualització

en: Order
ca: Ordre

en: Date created
ca: Data creada

en: Sticky
ca: Estàtic

en: Order by
ca: Ordena per

en: RSS description
ca: Descripció de l'RSS

en: Date changed
ca: Canvi de data
