Yandex.Turbo (7.x-4.0) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Display
et: Kuva

en: Order
et: Järjestus

en: Date created
et: Loomise kuupäev

en: Sticky
et: Kleepuv

en: RSS description
et: RSS kirjeldus

en: Date changed
et: Muutmiskuupäev
