Yandex.Turbo (7.x-4.0) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Summary
hr: Sažetak

en: Display
hr: Prikaz

en: Order
hr: Redoslijed

en: Date created
hr: Nadnevak stvaranja

en: Sticky
hr: Ljepljivo

en: Date changed
hr: Nadnevak promjene
