Yandex.Turbo (7.x-4.0) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Summary
hu: Összegzés

en: Display
hu: Megjelenítés

en: Order
hu: Rendelés

en: Date created
hu: Létrehozás időpontja

en: Sticky
hu: Kiemelt

en: Order by
hu: Rendezés szempontja

en: RSS description
hu: RSS leírás

en: Date changed
hu: Módosítás dátuma
