Yandex.Turbo (7.x-4.0) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Summary
jv: Rangkuman

en: Display
jv: Tampilan

en: Order
jv: Urutan

en: Date created
jv: Tanggal digawé

en: Sticky
jv: Pucuk

en: Date changed
jv: Tanggal diowahi
