Yandex.Turbo (7.x-4.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Display
ka: ჩვენება

en: Sticky
ka: მიმაგრებული
