Yandex.Turbo (7.x-4.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Summary
mr: संक्षेप

en: Display
mr: दाखवा
