Yandex.Turbo (7.x-4.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Display
ne: प्रदर्शन
