Yandex.Turbo (7.x-4.0) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Summary
ro: Sumar

en: Display
ro: Afișaj

en: Order
ro: Comandă

en: Date created
ro: Dată creată

en: Sticky
ro: Lipicios

en: RSS description
ro: Descriere RSS

en: Date changed
ro: Dată schimbată
