Yandex.Turbo (7.x-4.0) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Summary
sv: Sammanfattning

en: Display
sv: Visa

en: Order
sv: Ordning

en: Date created
sv: Datum för skapande

en: Sticky
sv: Klistrad

en: Order by
sv: Sortera på

en: RSS description
sv: RSS-beskrivning

en: Date changed
sv: Ändrad datum
