Yandex.Turbo (7.x-4.0) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Summary
te: సారాశం

en: Display
te: చూపు

en: Order
te: క్రమం

en: RSS description
te: RSS వివరణ
