Yandex.Turbo (7.x-4.0) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Display
th: แสดงผล

en: Order
th: เรียงตาม

en: Date created
th: วันที่สร้าง

en: Sticky
th: ปักหมุด

en: Date changed
th: วันที่เปลี่ยนแปลง
