Yandex XML (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Search
cs: Hledat

en: Please enter some keywords.
cs: Zadejte prosím vyhledávaný termín.

en: Enter your keywords
cs: Zadejte hledaný termín

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: Not specified
cs: Nespecifikováno
