Yandex XML (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Site
el: Ιστοσελίδα

en: Please enter some keywords.
el: Πληκτρολογήστε κάποιες λέξεις-κλειδιά.

en: Enter your keywords
el: Εισάγετε τις λέξεις-κλειδιά

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: Not specified
el: Δεν προσδιορίζεται
