Yandex XML (7.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: register
es: registrar

en: Search
es: Buscar

en: Site
es: Sitio

en: Please enter some keywords.
es: Por favor, escriba algunas palabras clave.

en: Enter your keywords
es: Escriba las palabras clave.

en: Items per page
es: Elementos por página

en: Not specified
es: Sin especificar
