Yandex XML (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: register
hu: regisztráció

en: Search
hu: Keresés

en: Site
hu: Webhely

en: Please enter some keywords.
hu: Meg kell adni kulcsszavakat.

en: Enter your keywords
hu: A keresendő kulcsszavak

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: Not specified
hu: Nincs megadva
