Yandex XML (7.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: register
it: registra

en: Search
it: Cerca

en: Site
it: Sito

en: Please enter some keywords.
it: Inserisci una o più chiavi di ricerca.

en: Enter your keywords
it: Inserisci le chiavi di ricerca

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: Not specified
it: Non specificato.
