Yandex XML (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Search
lv: Meklēt

en: Site
lv: Vietne

en: Please enter some keywords.
lv: Lūdzu ievadiet dažus atslēgas vārdus.

en: Enter your keywords
lv: Ievadiet atslēgas vārdus

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: Not specified
lv: Nav norādīts
