Yandex XML (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: register
nl: inschrijven

en: Search
nl: Zoeken

en: Site
nl: Website

en: Please enter some keywords.
nl: Geef enkele trefwoorden op.

en: Enter your keywords
nl: Trefwoorden invoeren

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: Not specified
nl: Niet gespecificeerd
