Yandex XML (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: register
pl: rejestracja

en: Search
pl: Szukaj

en: Site
pl: Witryna

en: Please enter some keywords.
pl: Wprowadź proszę jakieś słowa kluczowe.

en: Enter your keywords
pl: Wprowadź słowa kluczowe

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: Not specified
pl: Nieokreślone
