Yandex XML (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Search
ro: Căutare

en: Site
ro: Sit

en: Please enter some keywords.
ro: Vă rugăm să introduceţi câteva cuvinte cheie.

en: Enter your keywords
ro: Introduceţi cuvintele cheie

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: Not specified
ro: Nu este specificat
