Yandex XML (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: register
ru: зарегистрироваться

en: Search
ru: Поиск

en: Site
ru: Сайт

en: Please enter some keywords.
ru: Пожалуйста, введите ключевые слова.

en: Enter your keywords
ru: Введите ключевые слова для поиска

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: Not specified
ru: Не указано
