Yandex XML (7.x-1.0-rc1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: register
ar: سجل

en: Search
ar: بحث

en: Site
ar: موقع

en: Please enter some keywords.
ar: من فضلك أدخل بعض الكلمات المفتاحية.

en: Enter your keywords
ar: أدخل كلمات البحث

en: Not specified
ar: غير محدد
