Yandex XML (7.x-1.0-rc1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: register
be: зарэгістраваць

en: Search
be: Пошук

en: Site
be: Сайт

en: Please enter some keywords.
be: Калі ласка, увядзіце ключавыя словы.

en: Enter your keywords
be: Увядзіце ключавыя словы

en: Not specified
be: Не вызначана
