Yandex XML (7.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: register
ca: registreu-vos

en: Search
ca: Cerca

en: Site
ca: Lloc

en: Please enter some keywords.
ca: Introduïu algunes paraules clau.

en: Enter your keywords
ca: Introduïu les vostres paraules clau

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: Not specified
ca: Sense especificar
