Yandex XML (7.x-1.0-rc1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: register
de: Registrieren

en: Search
de: Suche

en: Site
de: Website

en: Please enter some keywords.
de: Bitte geben Sie Wörter ein, nach denen gesucht werden soll.

en: Enter your keywords
de: Zu suchende Schlüsselwörter

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: Search site
de: Website durchsuchen

en: Not specified
de: Nicht angegeben
