Yandex XML (7.x-1.0-rc1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: register
eu: harpidetu

en: Search
eu: Bilatu

en: Site
eu: Gunea

en: Please enter some keywords.
eu: Mesedez sartu hitz-gako batzuk.

en: Enter your keywords
eu: Idatzi bilaketarako hitzak

en: Items per page
eu: Elementuak orriak
