Yandex XML (7.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Search
fi: Etsi

en: Site
fi: Sivusto

en: Please enter some keywords.
fi: Ole hyvä, anna joitakin avainsanoja.

en: Enter your keywords
fi: Syötä hakusanat

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: Not specified
fi: Ei määritelty
