Yandex XML (7.x-1.0-rc1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: register
gl: rexistrar

en: Search
gl: Buscar

en: Site
gl: Sitio

en: Please enter some keywords.
gl: Por favor, introduza algunhas palabras clave.

en: Enter your keywords
gl: Introduza as súas palabras clave.

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: Not specified
gl: Non especificado
