Yandex XML (7.x-1.0-rc1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: register
pt: inscreva-se

en: Search
pt: Pesquisar

en: Site
pt: Sítio

en: Please enter some keywords.
pt: Por favor introduza algumas palavras chave.

en: Enter your keywords
pt: Introduza as suas palavras chave

en: Items per page
pt: Itens por página

en: Not specified
pt: Não especificado
