Yandex XML (7.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Site
sk: Stránka

en: Please enter some keywords.
sk: Zadajte prosím nejaké kľúčové slovo.

en: Enter your keywords
sk: Zadajte kľúčové slová

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: Not specified
sk: Neurčené
