Yandex XML (7.x-1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: register
uk: зареєструватися

en: Search
uk: Пошук

en: Site
uk: Сайт

en: Please enter some keywords.
uk: Будь-ласка, введіть ключові слова.

en: Enter your keywords
uk: Введіть ключові слова для пошуку

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: Not specified
uk: Не зазначено
